Pinball Adventure - Gra W Pinball

Opis gry: Pinball Adventure - Gra W Pinball

Ponad 30 różnych pinballi wciśniętych w jednej grze. W miarę postępów, maszyny pinball stają się większym wyzwaniem! terowanie :
Strzałki Lewa/Prawa - łapki. Spacja - wystrzeliwanie kulki/tilt. Z i X - wtórne łapki lub przenoszenie działka w górę i w dół.


Ocena
3,5 z 21
Grano
10965
Dodano
2010-11-08
Lubię to!
Nie lubię!

Dodaj komentarz:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany


Dodał/a: Goskhy

Baardzo łatwa gierka Przeszedłem całą :D

Dodał/a: Goskhy

Ta gra to się nazywa "gra" mnóstwo poziomów itd. 10/10 :)

Groj to strona poświęcona grom online, dostępnym dla osób w każdym wieku. Nieustraszeni i zawzięci bohaterowie, sprawdzające refleks i percepcję gry zręcznościowe, mnóstwo dobrej zabawy. Niskie wymagania sprzętowe, gry na każdy komputer. Posiadamy niezwykle emocjonujące gry akcji, zajmujące gry logiczne, sportowe jak i gry edukacyjne, dla dziewczyn, dla dzieci i młodzieży. Dorosłym oferujemy gry hazardowe, dynamiczne gry walki oraz kilka złożonych gier RPG. Gier jest tak duża ilość, że bardzo ciężko je zliczyć, dlatego zostały podzielone na kategorie. By zagrać w wystarczy tylko zwykły komputer, stałe podłączenie do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Przyłącz się do naszej strony, zaproś znajomych i cieszcie się darmową rozrywką na groj.pl! Serwis ten jest codziennie poszerzany o nowe pozycje, abyś nie popadł w rutynę i mógł grać codziennie, materiały u nas nie dość że potrafią one wspaniale zrelaksować nasz umysł, to ponadto uczą nas koncentracji oraz zaparcia w dążeniu do celu. Teraz już wiesz jak spędzać wolny czas, czy jak odreagować i odstresować się po pracy i po szkole. Jeśli zuważyłeś jakieś probelmu z działającą stroną, możesz śmiało pisać do nas w dziale kontak czy też na profilu facebookowy. Polub nas, dołącz do zabawy i ciesz się nowościami w elektronicznej rozrywce.